ZBIRKA SLOVENSKIH PESMI

Namen projekta je izdaja zbirke slovenskih ljudskih in umetnih pesmi, izbranih in urejenih po pedagoških načelih Edgarja Willemsa. Komisija, odgovorna za izdajo zbirke, je s svojim delom začela v mesecu decembru, datumi srečanj so objavljeni v koledarju dogodkov. Vse, ki bi jih zanimalo delo na tem področju, vabimo, da se udeležijo sestankov komisije. Za več informacij nam prosim pišite na naš naslov: willems@drustvo-willems.si.

Komisijo sestavljajo: Mateja Tomac Calligaris, Cecilija Čermelj Merljak, Mojca Kolbezen Sušnik in Neva Laščak. Veseli nas, da se je v mesecu marcu komisiji pridružila še ena članica, Marijana Klun Korošec!

EDGAR WILLEMS NA WIKIPEDIJI

Društvo bo v letu 2017 pričelo z urejanjem slovenskega besedila o Edgarju Willemsu na straneh Wikipedije. Vse, ki bi jih zanimalo delo na tem področju, vabimo, da nam pišite na naš naslov: willems@drustvo-willems.si.